Fundusze Europejskie - Gabinet Stomatologiczny Wrocław
437
page-template-default,page,page-id-437,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Fundusze Europejskie

Tytuł projektu

brak
Zakup i wdrożenie tomografu cyfrowego CBCT z pantomografem i oprogramowaniem specjalistycznym, umożliwiającym wykonywanie skanów wycisków w formie cyfrowej, pozwalającej na przeprowadzenie procedury w technologii CAD/CAM.
brak

Cel i efekty projektu

brak
Głównym celem projektu jest rozszerzenie zakresu badań Poradni Stomatologicznej Badent w celu prowadzenia efektywniejszej diagnostyki i planowania leczenia. Sprzęt i oprogramowanie nabyte w ramach projektu pozwala na wykonywanie skanów wycisków w formie cyfrowej, co umożliwia współpracę z uniwersalną technologią CAD/CAM.

Skanowanie wycisków jak i modeli gipsowych jest przełomem w procesie archiwizacji dokumentacji medycznej. W wyniku realizacji projektu Poradnia Stomatologiczna Badent stosuje innowacyjne techniki obrazowania 2D i 3D o określonych polach obrazowania, z możliwością całkowitej zmiany sposobu wyświetlania badań pantomograficznych. Nowoczesny sprzęt usprawni obsługę pacjentów w obszarach: ortodoncji, endodoncji, protetyki i implantologii.
brak

Wartość projektu

brak
205 000,00 PLN.
brak

Wkład Funduszy Europejskich

brak
92 250,00 PLN.


 

Archiwum: Sierpień